Je to tady, Freerider Skatecycle už konečně brázdí české silnice a ty můžeš být jeden z prvních freerider jezdcem u nás.

Tahle desingová věcička vznikla v USA a prošla desetiletím vývojem. Pracovala na něm firma Brooklyn Workshop a hned co Freerider Skatecycl ukázala světu ve své plné kráse, stihl posbírat několik ocenění. Designér Antonio Meze navrhl jeho futuristický design, který zaujme na první pohled a požitek z jízdy je znatelný hned při prvním vyzkoušení. Freerider jezdci o něm dokonce mluví jako o nástupci skateboardingu. Protože teď k tomu, abyste si mohli užít jízdu na snowboardu, skateboardu a casterboardu potřebujete pouze jednu věcičku a to Freerider Skatecycl.

Výhodou je, že už se nebudete muset odrážet od země. Prostě jen Freerider Skatecycle rozpohybujete obloučky a už si budete užívat ničím nerušenou jízdu. Kola jsou vyrobená z polyuretanové směsi a tak zajišťují rychlost a velice dobrou přilnavost k povrchu.

Technické parametry Skatecycle

  • Freerider Skatecycle můžete používat pro volnou jízdu, ale i v rampě nebo ve skateparku.
  • Nemusíte řešit velikost, je univerzální a to 81.3cm x 16.5cm x 22.9 cm
  • V balení najdete Freerider Skatecycle, nářadí k jeho opravě a návod na údržbu a použití
  • Váha Freerider Skatecycle je přibližně 3.3 kg
  • Optimální váha jezdce kolem 80 kg, ale jezdci okolo 110 kg neměli také problém

Výhodou je, že Freerider Skatecycle dokáže rozebrat každý. Takže si ho můžete individuálně upravit nebo ho kdykoliv při nepřízni počasí očistit.

Brooklyn Workshop se drží hesla: "Forged from the depths od imagination", což v českém překladu znamená: "Kované z hlubin fantazie" a myslím si, že v tomto ohledu je Freerider Skatecycle trefa do černého. Jízda je stejně nádherná jako design. S Freerider Skatecycle můžeš jezdit na silnicích, ale i dovádět ve skateparku, na rampě nebo na grindech.

Freerider Skatecycle white Freerider Skatecycle Brooklyn Workshop
© Copyright 2023 - skatecycle.net
Facebook: facebook.com/skatecycle
Twitter: twitter.com/skyte_cycle